HYSAN CARE SPRAY 10ML

670 ден

Нема на залиха

Содржи натриум хијалуронат и декспантенол.

Нема на залиха

Шифра: 1431268 Категории: ,

Опис

Содржи натриум хијалуронат и декспантенол. За подобро навлажнување, освежување и нега на слузокожата на носот. Се препорачува како помош кај настинки. Препорачана дневна доза за возрасни е 1-2 прскања 3-4 пати на ден.