JAM – CRANBERY COMPLEX 500MG CAPS. X 60

702 ден

Нема на залиха

Една капсула содржи 450мг екстракт од брусница и 50мг Д-маноза.

Нема на залиха

Шифра: 1429762 Категории: ,

Опис

Една капсула содржи 450мг екстракт од брусница и 50мг Д-маноза кои помагаат во третирање и превенција на инфекции на уринарниот тракт. Препорачана дневна доза за возрасни е една капсула дневно.