MULTIESSENCE MAGNESIUM 400MG + B COMPLEX X 20

250 ден

10 на залиха

Додаток во исхраната кој содржи магнезиум и комплекс на Б витамини.

10 на залиха

Шифра: 1426876 Категории: ,

Опис

Додаток во исхраната кој содржи магнезиум и комплекс на б витамини и овозможува нивна оптимална количина во услови на зголемена активност. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 ќесичка дневно директно во уста.