MUSTELA MULTY-SENSORY BUBLE BATH 200ML

Original price was: 420 ден.Current price is: 315 ден.

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

5 на залиха

Пенлива купка

5 на залиха

Шифра: 1434080 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Пенлива купка

Патентирата формула. Нежно ја чисти кожата од раѓање и понатака. Свиленкаста пена, азурна боја и благ Мустела мирис ги буди нежните сетила кај бебето. Не ги иритира очите. Производот е биоразградлив, не содржи парабени, фталати, феноксиетанол. Хипоалергена формулација.

Употреба: Мала количина од купката се става во кадичка со вода за капење. По капењето се измива.