NOW АSHWAGANDHA 450MG X 90CAP

1.520 ден

2 на залиха

E една од најпознатите ајурвердарски билки која припага во категорија на подмладување на организмот и како добар афродизијак. Само за возрасни, не се препорачува за бремени жени и доилки. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 таблета на секои 8 часа.

2 на залиха

Шифра: 1428577 Категории: ,

Опис

Eдна од најпознатите ајурвердарски билки која припага во категорија на подмладување на организмот и како добар афродизијак. Само за возрасни, не се препорачува за бремени жени и доилки. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 таблета на секои 8 часа.