NOW CO Q10 30MG CAPS.X 60

995 ден

Нема на залиха

Една капсула содржи 30мг коензим Q10.

Нема на залиха

Шифра: 1426171 Категории: ,

Опис

Една капсула содржи 30мг коензим Q10. Наменет за подршка на циркулаторниот систем во организмот, го потпомага клеточното создавање на енергија и претставува добар антиоксиданс. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 капсула еднаш до 3 пати дневно заедно со храна.