RILASTIL LOTION SPF50+ 200ML + CREAM SPF50+ 50ML

1.390 ден

Нема на залиха

КАДИФЕН ЛОСИОН + НАВЛАЖНУВАЧКА КАДИФЕНА КРЕМА 

Нема на залиха

Шифра: 1435209 Категорија: Ознаки: , , ,

Опис

КАДИФЕН ЛОСИОН + НАВЛАЖНУВАЧКА КАДИФЕНА КРЕМА 

Кадифен лосион за сончање со СПФ50+

Лесна текстура за лесно нанесување  – не остава бели флеки/дамки

Надвлажнувачка кадифена крема за сончање со СПФ50+

Лесна текстура – брза апсорпција

Употреба: Нанесете рамномерно доволна количина крема за сончање.

Аплицирајте од кремата неколу пати во текот на денот,особено во случај на:

*продолжено изложување на сонце

*интензивно потење

*капење или сушење