SYN VITAMIN D3 2000IU CAPS. X 30

599 ден

Една капсула содржи Витамин Д3 2000IU или холекалциферол.

Шифра: 1425156 Категории: ,

Опис

Една капсула содржи Витамин Д3 2000IU или холекалциферол. Препорачана дневна доза е една капсуна заедно со оброк.