VIOLETA GOAT MILK PROTEIN – KUPKA 400ML

210 ден

2 на залиха

Купка за туширање со протеин од козјо млеко.

2 на залиха

Шифра: 1433286 Категории: , Ознака:

Опис

Купка за туширање со протеин од козјо млеко.

Екстра нежен производ благодарение на хидратантните и хранливи својства на протеинот од козјо млеко. Составен со 98% природни состојки. Дерматолошки тестиран производ. Со пријатен нежен мирис. Не предизвикува солзи, не содржи SLES & SLS, не е тестиран на животни.