VITABIOTICS NEUROZAN ORIGINAL TBL. X 30

1.365 ден

2 на залиха

NEUROZAN ORIGINAL

2 на залиха

Шифра: 1421402 Категории: ,

Опис

NEUROZAN ORIGINAL

Neurozan е таблета која во себе го вклучува фосфотидилсеринот, коензимот Q10 и други важни хранливи состојки кои се од есенцијално значење за правилното функционирање на мозокот

Употреба: Една таблета дневно