VITABIOTICS PERFECTIL MAX TBL. X 56 + 28 CAPS.

1.778 ден

3 на залиха

МАКСИМАЛНА ТРОЈНА АКТИВНА ПОДРШКА ЗА КОЖА, КОСА И НОКТИ

3 на залиха

Шифра: 1435347 Категории: ,

Опис

МАКСИМАЛНА ТРОЈНА АКТИВНА ПОДРШКА ЗА КОЖА, КОСА И НОКТИ

Научно формулирана врвна формула со сеопфатен опсег на хранливи материи за вашата кожа, коса и нокти

-Со биотин, цинк и селен кои придонесуваат за нормална кожа, коса и нокти

-Вклучува специјализирани капсули Nutri-dermal™, насочени кон дополнителна поддршка за здравјето на кожата

Употреба: Две таблети дневно, плус една капсула дневно