AVENT ULTRA AIR NIGHT CUCLI LAZLIVKI 0-6M SCF376/12

500 ден

Нема на залиха

Флуоресцентни цуцли лажливки 0-6 месеци. 

Нема на залиха

Шифра: 1430235 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Флуоресцентни цуцли лажливки 0-6 месеци. 

Флуоресцентни цуцли кои лесно може да ги најдете навечер бидејќи светат во темно. 0% BPA (Бисфенол А)

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.